---------------------------------------------------------
Make your own free website on Tripod.com
--------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------
صفحه اصلي بررسی گوشی ها         چهارشنبه 22 آذر 1385 - 16:05

                 فهرست

                 صفحه اصلي
                 
آلبوم تصاوير
                
نوکیا
                 
سامسونگ
                 
سونی اریکسون
                 
ال جی
                 
I-Mate
                 
Qtek
 

نگاهی به گوشی Qtek 9100
QtekQtek 9100
Qtek 9100 جزو گوشی های هوشمند است و از خصیصه های مهم آن می توان به صفحه کلید قابل اطمینان و مناسب، Wi-Fi و بلوتوث و قیمت مناسب آن اشاره کرد.
Qtek 9100 یکی از محصولات HTC (High Tech Computing) می باشد. Qtek نزدیکترین به مدل اصلی، آن هم به خاطر این که منطبق با آرم سازنده Taiwanese می باشد، است. نام هایMDA Vario، I-mate K-Jam  و  O2 XDA Miniتقریباً منطبق با Qtek هستند. تفاوت های آنها معمولاً در تجهیزات نرم افزاری اضافه و کمی تغییر در سخت افزارشان می باشد و این هم تنها به دلیل این است که نشان دهند این مدل ها یکی نیستند.
9100 را می توان یک PC با قابلیت مکالمه دانست. این گوشی مبتنی بر آخرین ورژن ویندوز موبایل 5.0 OS می باشد و دارای یک صفحه کلید QWERTY است.
با وجودی که این گوشی دارای چند ورژن عالی بازی و کاربردهای خوب مدیاپلیر برای پخش فایل های Mp3 و فیلم است، اما بیشتر کاربران به این خصیصه ها کمتر تکیه می کنند و مبنای آنها استفاده تجاری است. یکی از خصیصه های مهم این گوشی پشتیبانی Wi-Fi آن است که یک اختیار خوب برای همسان سازی می باشد.


 
 
نظرسنجي
گوشی های مورد علاقه خود را انتخاب کنید

Motorla

Sony Ericsson

Nokia

Samsung

i-mate

LG

BenQ

Siemens

Other

براي راي دادن بايد وارد سيستم كاربري خود شويد.
 
 

Created By : Mona Eftekhar    Time:December 2006